Kariéra

Pracujte pro nás

  • V současné době hledáme do naší atraktivní a perspektivní společnosti regionální zástupce.
  • Regionální zástupci představují ve svém okolí naši seznamovací agenturu ženám za účelem jejich zařazení do našeho systému.
  • Uchazeči by měli umět vystupovat na veřejnosti, mít podnikatelskou povahu, nějakou znalost angličtiny, pozitivní energii a měli by být motivováni měsíčně vyplácenými provizemi.

Popis práce:

Vytváření sbírky kontaktů českých a slovenských žen, které mají zájem setkat se s anglicky mluvícími muži. Zástupci si mohou vybrat, chtějí-li pracovat na plný nebo částečný úvazek. Takto můžete spolupráci s námi sladit s vaším dosavadním zaměstnáním nebo studiem na univerzitě.

Jaké náležitosti má pracovní smlouva?

Pracovní vztah u regionálních pozic není stanoven na určitou dobu. Je založený na aktivní snaze a zájmu úspěšného žadatele poskytnout naší společnosti marketingovou podporu, za kterou bude odměněn vždy na konci každého kalendářního měsíce. Úspěšná registrace a s ní spojený nárok na provizi jsou podmíněné vyplněním registrační karty podle pokynů uvedených ve smlouvě.

Jaké marketingové materiály poskytujeme?

Jeden z našich zaměstnanců se setká se všemi úspěšnými uchazeči ve městech, kde žijí, a předá jim vizitky a všechny potřebné marketingové materiály.

Jak dosáhnout úspěchu na této pozici:

  • Kandidáti budou muset mít schopnost pracovat samostatně a uvažovat strategicky.
  • Mezi vhodné způsoby, jak oslovovat potenciální zájemkyně, se například řadí navazování kontaktu s dámami v kavárnách, nákupních centrech, na hlavních třídách a v koktejlových barech.
  • Rovněž je to vylepování našich plakátů na vysoce frekventovaných místech, kde je to legální, a bavení se s přáteli, kolegy a známými o členství v naší bezplatné seznamovací agentuře.

Jak se mohu o tuto práci ucházet?

Pokud je vám mezi 20 a 50 lety a máte pocit, že vaše osobnost se na tuto pozici hodí a toužíte po tom vydělávat si neomezené provize na základě svých měsíčních výsledků, pošlete nám e-mailem svůj aktuální životopis na info@fallinlove.cz

Cílem naší práce je, aby se lidé cítili dobře.
Vydělávat si budete tím, že budete potkávat nezadané dámy ve svém okolí a nabízet jim, aby se zaregistrovaly v naší seznamovací agentuře, což jim umožní se setkat se svým budoucím partnerem nebo manželem. Všichni zaregistrovaní členové naší agentury mohou své členství ukončit, když již naše seznamovací služby nebudou potřebovat.

REGISTRACE