Pravidla a podmínky

Fallinlove.cz byl zřízen za účelem zprostředkování kontaktů mezi českými a slovenskými ženami, ale i ženami z jiných evropských zemí (dále jen partnerky) a muži z celého světa (další partneři), kteří chtějí najít partnera pro manželství. Online seznamovací agentura neposkytuje 100% záruku na úspěch při hledání mužských partnerů - tj. Jejich pozitivní reakce prostřednictvím e-mailů nebo telefonických hovorů, nebo prostřednictvím jiných kontaktů.

Registrací a vyplňováním ženských profilů dávají Ženský partner souhlas s kontaktem Partnera, a to prostřednictvím výše uvedených kontaktů. Fallinlove.cz nemůže zaručit kladné odpovědi společnosti Male Partners prostřednictvím e-mailu, mobilního telefonu nebo telefonu; tj. pro vzájemné kontaktování obou partnerů.

Fallinlove.cz garantuje pouze správnost e-mailových adres daného partnera. Nezkontrolujeme čísla mobilních telefonů a proto neposkytujeme žádnou záruku na tyto kontaktní údaje a jejich správnost. Přesto se snažíme dosáhnout správných a správných kontaktních údajů.

Vzhledem k tomu, že on-line seznamovací agentura nemá žádnou kontrolu nad danými reklamami (tj. Jejich obsahem), nemůže nést odpovědnost za vzájemné kontaktování muže a ženy a později se navzájem poznávat. nežádoucí kontakt pro účely erotických služeb a jiné nevhodné kontakty v rozporu se zákonem a etikou.

Po obdržení částky dle platného ceníku na našem účtu aktivujeme pro Vás všechny kontakty, které jsou k dispozici na Fallinlove.cz do 2 pracovních dnů, které bude mít uživatel - partner k dispozici. Uživatelům - partnerům bude na jejich e-mailové adresy zaslán informační e-mail s upozorněním o aktivaci kontaktů nebo členství, trvání a platební podmínky. Příchozí platby nebo jakékoli části převedených plateb se nevracejí.

Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné jiné třetí straně. Zvláštní pozornost věnujeme tomu, abyste zůstali anonymní, proto nabízíme pouze placenou službu pro kontaktování žen a dívek starších 18 let za účelem vytvoření pevného partnerství, které vyvrcholí manželstvím. Průběh seznámení je mimo činnost Fallinlove.cz a za to plně odpovídá pouze samotný pár (muž a žena).

Fallinlove.cz si vyhrazuje právo změnit nebo zrušit služby online datovací agentury bez předchozího informování a bez odpovědnosti zaplatit náhradu jakémukoliv uživateli či třetí osobě. Fallinlove.cz má zájem o kvalitní, bezchybný a dlouhodobý provoz Fallinlove.cz.

Uživatel - partner je zodpovědný za utajení svých uživatelských účtů a hesel. Fallinlove.cz nenese žádnou odpovědnost za jakékoli zneužití uživatelského účtu třetí osobou, a to i v případě, že je uživatel používán s úmyslem nebo bez něj. Uživatel se tímto zavazuje neprodleně informovat podnikatele v případě, že byl jeho uživatelský účet zneužit nebo se domnívá, že byl v průběhu kontaktování online partnera (partnerů) zneužit.

Společnost Fallinlove.cz se zavazuje, že nebude prodávat, pronajímat a poskytovat vaše údaje žádné třetí straně. Je možné, že se v budoucnu rozhodne vstoupit do spolupráce s důvěryhodnou společností, která se zabývá internetovými aktivitami v oblasti poskytování informací. Pokud k tomu dojde, podnikatel se zavazuje nabídnout Vám možnost stát se součástí takové transakce nebo ji odmítnout. Vaše odmítnutí bude zohledněno.

Fallinlove.cz si vyhrazuje právo poskytnout veřejnosti nebo důvěryhodným třetím stranám statistické informace o četnosti návštěv, obratu, zákaznících a dalších souvisejících údajích. Tyto statistiky však neobsahují žádné informace umožňující komukoli identifikovat individuálního zákazníka. Jedná se tedy pouze o statistická a souhrnná data.

On-line seznamovací agentura chrání vaše osobní údaje před zneužitím a respektuje vaši důvěru. Informace jsou shromažďovány pouze za účelem zkvalitnění služeb. Nepředávají se žádnému jinému třetímu subjektu. Výjimky jsou uvedeny ve výše uvedených pravidlech. Používáním služeb online agenturních agentur dáváte souhlas ke shromažďování a vyhodnocování informací, které jste poskytli. Popis pravidel týkajících se těchto údajů naleznete v tomto dokumentu.

Fallinlove.cz neposkytuje žádnou záruku za průběžnou funkčnost systému, zejména pokud jde o následující služby: watch-dog, live chat, video a posílání nových ženských profilů. Je v zájmu podnikatele poskytovat služby v nejlepší kvalitě a na nejvyšší úrovni.

Registrovaní uživatelé - partneři souhlasí s využíváním služeb online dating agency. Podnikatel nezaručuje nepřetržitou funkčnost systému a jeho bezpečnost. Je v zájmu podnikatele poskytovat veškeré služby a funkce Fallinlove.cz v nejlepší kvalitě a na nejvyšší úrovni. Fallinlove.cz nenese žádnou odpovědnost za ztrátu dat registrovaných partnerů, pokud to bude možné.

Je třeba dodržovat následující pravidla:

  1. Pokud máte vážný zájem o nalezení osoby pro partnerství nebo manželství, zaregistrujte se prosím pouze na této internetové stránce.
  2. Na tomto webu zadejte pouze pravdivá data. Pokud se ukáže, že profily jsou nepravdivé, budou okamžitě vymazány. Prosím, prezentujte se tak dobře, jak je to jen možné, abyste zvýšili své šance.
  3. Během registrace vám dovolte, abychom vás kontaktovali e-mailem. Může mít formu newsletteru nebo technických rozšíření a řešení problémů.
  4. Máte-li jakékoli dotazy, návrhy nebo přání, pošlete nám prosím e-mail. Uděláme vše pro to, abychom vám pomohli.
  5. Přečtěte si prosím naše zprávy a zprávy, abyste měli vždy aktuální informace.
  6. Pokud si přejete některá vylepšení, napište nám. Těšíme se na vaše konstruktivní nápady a návrhy.

Pokud dojde k porušení jednoho nebo více předpisů, profil se okamžitě vymaže. V závislosti na povaze porušení si vyhrazujeme právo podat stížnost státnímu zástupci. Za tímto účelem jsou všechny IP adresy zaznamenány s časem a datem.

Děkujeme za vaše rozhodnutí využít našich služeb.

Ochrana dat (Data protection)

Abychom chránili vaše soukromí, nezveřejňujeme vaše kontaktní údaje, tj. Vaše příjmení, adresu, telefon, e-mail atd. Nebo vaši fotografii na internetu. Nepředáváme žádná data. Data, která jste nám předali online, budou zasílána v kódované podobě prostřednictvím protokolu SSL (Secure Socket Layer).