Reference

Mirka

"Měla jsem několik schůzek a byla jsem spokojená se službou, díky níž jsem se mohla setkat s milými, půvabnými muži v příjemných restauracích a kavárnách. Měla jsem to štěstí, že jsem se setkala s Jamesem z Londýna a když opět přijel do Prahy, viděli jsme se znovu, a nyní spolu už 5 měsíců žijeme.Byl to krásný zážitek a agenturu jsem doporučila všem svým nezadaným přítelkyním."
 

Veronika

"Vážně jsem nevěděla, co od toho očekávat, ale nakonec jsem se přes tuto agenturu seznámila se svým současným partnerem Martinem z Irska. Pokud bych mohla popsat typ muže, kterého jsem hledala, odpovídal by on jeho popisu! Jsme spolu velice šťastní a náš vztah se vyvíjí opravdu dobře, děkuji za nás oba."
 

Jana

"Byla jsem velice šťastná, že jsem potkala Jaye z New Yorku, protože to bylo hned poté, co jsem se vrátila z dovolené a měli jsme spolu víno a kávu ve vkusném podniku a hned jsme si padli do oka. Jsme spolu neustále v kontaktu a brzy se tam za ním vypravím. Toto šťastné setkání v podstatě změnilo můj život! Předtím jsem byla šťastná, ale teď má pro mě štěstí úplně jiný smysl. Děkuji fallinlove za jejich práci."
 

Zuzana

"Mohu Vám říci, že setkat se s Karlem z Curychu pro mě bylo fantastické. Jsme spolu již přes rok a jsme velmi šťastní."
 

Petra

"Nikdy předtím jsem nebyla na opravdové schůzce s britským mužem, ale fungovalo nám to a zjistili jsme, že máme spoustu společných zájmů. Poznáváme se blíže každým dnem a dáme vám vědět, jak nám to spolu funguje. Moc vám děkuji za to, že jste mi umožnili setkat se s tímto mimořádně milým a atraktivním mužem."
 

Adéla

"Svou lásku jsem objevila v Robertovi, vtipném i vážném muži v jedné osobě z Francie. Trávíme spolu čas v Nimes na jihu Francie, v Paříži a Praze. Můj život je teď díky Robertovi krásný!"

REGISTRACE