Potkáte sympatické muže, kteří mají úroveň a vysoké společenské postavení a zažijete nádherné okamžiky při schůzkách na příjemných místech. Dáme si záležet na tom, abychom pro vás našli vhodné muže abyste skončila šťastná v náručí svého nového partnera!

Jak to funguje?

Když náš tým zjistí, že jeden z mužů splňuje vaše předpoklady pro partnera, pošle Vám e-mailem jeho profil. Poté nám dáte vědět, zdali se s ním chcete setkat či ne. Pokud se s ním budete chtít setkat, domluvíme vám schůzku na vhodném místě v čase, který vám bude vyhovovat. To, s kým se setkáte, máte sama pod kontrolou díky možnosti prohlédnout si profily mužů čímž vás buď zaujmou či ne.

Jak mám začít?

Je to opravdu velice jednoduché.. stačí jen vyplnit registrační formulář a nahrát své nejlepší fotografie. Poté Vás budeme kontaktovat kvůli potvrzení Vašeho členství a navrhneme Vám vhodné muže, se kterými byste se možná ráda setkala. Přijmeme každou ženu, která má dostačující úroveň angličtiny, je svobodná a chce se setkat s gentlemanem z ciziny.

Bude mě tato služba něco stát?

Naše služba personalizovaného představení a seznámení je pro ženy zcela zdarma. Baví nás zprostředkovávat Vám příjemná setkání a věřte, že od nás obdržíte služby na té nejvyšší úrovni. Někdy je svět skutečně dokonalý!

Proč se se mnou chtějí setkat?

Naši klienti za sebou mají často špatnou zkušenost ze své země s rozvodem nebo manželstvím, které nenaplnilo jejich očekávání. Mnoho našich nezadaných svobodných mužů si uvědomilo, že najít partnerku/manželku v České republice a na Slovensku bude rozumnější krok k dlouhodobému štěstí než ji hledat v zemích, ze kterých sami pocházejí. Neděláme schůzky naslepo! Díky službě Představení, Vám vždy profil každého muže, který o Vás projeví zájem, nejdříve představíme a Vy sama rozhodnete, zda je to muž, který je Vám sympatický a s kterým byste se chtěla seznámit. Záleží pouze na Vás s kým byste se chtěla setkat a kde. Když hledáte pravou lásku, neexistují žádná omezení.

Registrace