SETKÁNÍ TVÁŘÍ V TVÁŘ NEBO KOMUNIKACE PO INTERNETU?

Promarnila jste spoustu času psaním si s muži na seznamovacích stránkách?
... po týdnech a měsících komunikace většinou uvadne, a pokud se nakonec setkáte, bývá to často obrovské zklamání. Míra úspěšnosti setkání na příjemných místech tváří v tvář se svobodnými muži, s nimiž spolupracujeme, je mnohem vyšší! 80% oproti pouhým 3% online!

Existuje TOLIK výhod...
Například členství v naší seznamovací agentuře je zcela ZDARMA.
Potkáte sympatické muže, kteří mají úroveň a vysoké společenské postavení.
Zažijete nádherné okamžiky při schůzkách na příjemných místech. Nechcete ztrácet čas psaním e-mailů a skypováním jako při používání online seznamovacích stránek?
Dáme si záležet na tom, abychom pro vás našli vhodné muže..., abyste skončila šťastná v náručí svého nového partnera!

JAK TO FUNGUJE?

Když náš tým zjistí, že jeden z mužů splňuje vaše předpoklady pro partnera, pošle Vám e-mailem jeho profil.
Poté nám dáte vědět, zdali se s ním chcete setkat či ne. Pokud se s ním budete chtít setkat, domluvíme vám schůzku na vhodném místě v čase, který vám bude vyhovovat.
To, s kým se setkáte, máte sama pod kontrolou díky možnosti prohlédnout si profily mužů, čímž vás buď zaujmou či ne.

JAK MÁM ZAČÍT?

Je to opravdu velice jednoduché... stačí jen vyplnit registrační formulář a nahrát své nejlepší fotografie. Poté Vás budeme kontaktovat kvůli potvrzení Vašeho členství a navrhneme Vám vhodné muže, se kterými byste se možná ráda setkala.
Přijmeme každou ženu, která má dostačující úroveň angličtiny, je svobodná a chce se setkat s gentlemanem z ciziny.

BUDE MĚ TATO SLUŽBA NĚCO STÁT?

Naše služba personalizovaného představení a seznámení je pro ženy zcela ZDARMA. Baví nás zprostředkovávat Vám příjemná setkání a věřte, že od nás obdržíte služby na té nejvyšší úrovni.
Někdy je svět skutečně dokonalý!

KDE BUDOU SETKÁNÍ PROBÍHAT?

Bude to většinou v útulné kavárně či v romantické restauraci, kde si budete s vaším potenciálním partnerem moci dopřát chutný oběd nebo lahodnou večeři.
Měla byste vědět, že Vás to nic nebude stát. Gentleman za Vás vše zaplatí, a pokud budete muset vážit cestu do města, uhradíme vám výdaje na cestu.
Pokud máte navíc oblíbené místo v centru města, kde žijete, může schůzka proběhnout tam!

JAK STAŘÍ JSOU MUŽI?

Věk mužů se běžně pohybuje v rozpětí od 30 do 65 let. Dámy budou mít největší šanci k navázání úspěšného vztahu, bude-li jejich věk v rozmezí od 20 do 55 let.

BUDU BĚHEM SCHŮZKY V BEZPEČÍ?

Díky tomu, že jsou schůzky organizované výhradně přes naši společnost, jsme schopni oběma stranám zaručit naprostou bezpečnost.
Všechny naši klienty známe velmi dobře z rozhovorů a prostřednictvím důkladných ověření jejich spolehlivosti. Díky důkladným kontrolám víme, že fotky a profily jsou skutečné a že muži, s kterými se setkáte, jsou praví gentlemani.
Co naší společnost činí jedinečnou je osobní obeznámení s našimi klienty a to, že chráníme údaje všech v souladu s nařízením GDPR z května 2018.

ZPĚTNÁ VAZBA

Občas se stává, že si jedna nebo obě strany nejsou jisti tím, jaký měla ta druhá z prvního setkání dojem. Poté, co se pobavíme s Vaším potenciálním partnerem, Vám tudíž můžeme poskytnout zpětnou vazbu.
Takto pomáháme oběma stranám se rozhodnout, zda by se měly znovu setkat či ne. Pokud mezi vámi přeskočila jiskra a je mezi vámi chemie, pak je to skvělá zpráva! Domluvíte si další setkání a naše role zprostředkovatelů je u konce. Pokud však máte pocit, že ten ideální muž na Vás stále čeká, pošleme Vám více profilů...
Když hledáte pravou lásku, neexistují žádná omezení.

REGISTRACE